Efekty naszych działań

Nasi Partnerzy i sponsorzy

Efekty naszych działań

#gaszynchallenge

Zbiórka dla Kubusia Suchodoły z Hajnówki i Filipka Łukaszuka z Gredel

Festyn w Łubinie Kościelnym

Mieszkańcy pomogli Mariuszowi i jego rodzinie

Urząd Pocztowy Nr 1 w Bielsku Podlaskim

W dniu dzisiejszym Pani Beata Małkińska przekazała w moje ręce kolejną turę maseczek uszytych przez Bielskie Babeczki. Maseczki przeznaczone są pracownikom Urzędu Pocztowego nr 1 w Bielsku Podlaskim. W ich imieniu pragnę złożyć serdeczne podziękowania.

Państwowa Straż Pożarna w Bielsku Podlaskim

Strażacy dziękują nam a my dziękujemy im za ich ciężką pracę, zwłaszcza w tym ciężkim czasie. Dziękujemy 😘

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim

Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim serdecznie dziękuję dla Bielskie Babeczki Szyją Maseczki za maseczki. Panie Jesteście WIELKIE!

Komenda Powiatowa Policji w Bielsku Podlaskim

Dzisiaj do policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim trafiły maseczki ochronne, przekazane przez Panie tworzące grupę " Bielskie Babeczki Szyją Maseczki " Serdecznie dziękujemy Paniom.👮‍♂️👮‍♀️👩‍💻👨‍💻 Wielkie podziękowania za Wasz wielki trud i zaangażowanie oraz chęć pomocy. Dzięki Paniom każdego dnia, bez względu na sytuację, możemy służyć i pracować na rzecz mieszkańców, sami mając poczucie bezpieczeństwa. Dziękujemy za to że jesteście i działacie.💙💙💙

NSZZ Strażaków w Bielsku Podlaskim

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim otrzymali całkowicie nieodpłatnie kilkadziesiąt maseczek, które pozwolą bezpiecznie pełnić służbę. Maseczki przekazały panie z grupy #BielskieBabeczkiSzyjąMaseczki. Jest to grupa krawcowych i amatorek umiejących obsłużyć maszynę do szycia, całkowicie za darmo szyjąca maseczki, które następnie trafiają do szpitali czy służb ratowniczych. Strażacy z bielskiego Koła Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” pragną złożyć serdeczne podziękowania grupie Bielskie Babeczki Szyją Maseczki za okazaną pomoc w tym trudnym dla wszystkich czasie.

MOPS w Bielsku Podlaskim

Podziękowanie przy skrytkach pocztowych